SanDaWha Ultra Rich Hydrating Camellia Floral Water voide, 60 g
Hemmottelee kasvojen ihoa päivästä päivään
47,49 €
(791,50 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut)
Ominaisuudet ja edut
- Kuivalle ja herkälle iholle
- Vähentää ryppyjä
- Imeytyy nopeasti
-
Vegaaninen
Tuotenro.: BINU-1006, Sisältö: 60 g, EAN: 8809229843991
Kuvaus tuotteesta
Tätä voidetta on rikastettu parsakaalin ja vihreän tee uutteilla, ja näin tämä voide suojaa antioksidanteillaan ihoa ennenaikaiselta vanhenemiselta, rypyiltä ja pigmenttiläiskiltä. Voide on erittäin runsas ja se kosteuttaa ihoa tehokaasti, ja se tekee ihosta pehmeän ja miellyttävän tuntuisen. Hyvä tuoksu ja rauhoittava vaikutus hemmottelevat ja saavat kasvot säteilemään.
Käyttö:
- Sopii sekä päivä- että yövoiteeksi.
- Levitä mieluiten aamuin illoin puhdistuksen jälkeen perushoidon, kuten kasvoveden tai seerumin jälkeen kasvojen iholle.
Käyttö: | 24h-voide |
---|---|
Tuoteluokat: | Kasvovoiteet |
Ihotyyppi: | Herkkä iho, Kuiva iho |
Merkki: | SanDaWha |
Ominaisuudet: | Vähemmän muovia, Vegaaninen |
Tuoksut: | Kukkainen |
Sertifikaatit: | Vegaaninen ilman sertifikaattia |
Tuoteseloste (INCI)
Aqua (Water), Capric/Caprylic Triglyceride, Glycerin, Camellia Sinensis Seed Oil, Pentylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetyl Palmitate, Hydrogenated Lecithin, Phosphatidylcholine, Phytosteryl Macadamiate, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Mangifera Indica (Magno) Seed Butter, Camellia Japonica Flower Extract, Cetearyl Olivate, Bisabolol, Camellia Japonica Seed Oil, Sorbitan Olivate, Camellia Japonica Seed Extract, Capryl Glycol, Xanthan Gum, Squalene, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Adenosine, Arginin, Lycium Chinense Fruit Extract, Yeast Beta-Glucan, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hydrolyzed Rice Bran Extract, Rose Flower Oil, Jasminum Sambac (Jasmine) Flower Extract, Linalool[2], Citronellol[2], Geraniol[2]
- kontrolloidusta luomuviljelystä
- luonnollisista eteerisistä öljyistä
Über die Camellia Special-Linie
Asiakkaidemme antamat arvostelut
kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta SanDaWha Ultra Rich Hydrating Camellia Floral Water voide
8 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä
5 tähteä | | 13 | (81%) |
---|---|---|---|
4 tähteä | | 2 | (12%) |
3 tähteä | | 1 | (6%) |
2 tähteä | | 0 | (0%) |
1 tähti | | 0 | (0%) |
16 arvostelua
Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 8 arvostelua löytyy muilla kielillä.
- Ei arvosteluja